07.01.2007 :: 20:11
Dawno nie zaglądałem tutaj a szkoda bo wiele się wydazyło w moim życiu,przez ten czas który mnie nie było.Wcześniejsza znajomość okazała się wielką pomyłką życiową.Takie jest życie po prostu jak się ma pecha to od samego początku życia niemiałem szczęścia w niczym.Jest takie powiedzenie ,ze kto niema szczęścia w miłości ma w kartach.Nie jest to regułą bo w moim przypadku zawiodło wszystko.Przez jakiś czas żyłem w samotności ,sam jak palec otoczony życiem monotonnym,ale poznałem osobę która zmienia to na inny punkt widzenia.Jest bardzo miłą osobą która tak samo jak ja odczuwa samotność i brak drugiej osoby dla której by zrobiła wszystko aby być szczęśliwą.Tak i Ja zrobię wszystko aby być szczęśliwym i dawać szczęście tej osobie która poczuła te wspaniałe uczucie które daje tak wiele ciepła.Jedynie dzieli nas odległość która jest niemała,ale dla chcącego niema nic trudnego.Jestem dobrej nadziei,że się uda spełnić moje największe marzenie znalezienia tej jednej,jedynej osoby w moim życiu dla której ,życie by nabrało smaku,sensu.To tyle na dzisiaj.